Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/toyevcom/public_html/autositemap/autositemap.php on line 4
Toyev - Fuarlar ve Etkinlikler
 

KOLNGELECEK FUAR: KÖLN ULUSLARARASI HIRDAVAT FUARI 2012 - ALMANYA

Almanya'nın Köln şehrinde 2 yılda bir düzenlenen Uluslararası Hırdavat Fuarı'nda gene yerimizi alıyoruz.

Avrupa'nın en büyük hırdavat fuarı olan organizasyon bu yıl 4-7 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenmekte.

Detaylı bilgi ve davetiye için: info@egelipolisaj.com.tr

 

 


DOORFAIRGELECEK FUAR: KAPI FUARI 2012 - İSTANBUL (19-22 OCAK 2012)

Türkiye'nin kapı üzerine ihtisaslaşmış tek fuarı olan Kapı Fuarı'nda sektöre özel ürünlerimizle yer alacağız. Fuar hakkında daha detaylı bilgi ve davetiye için: info@egelipolisaj.com.tr

 

 

 

 

SIRBISTANSIRBİSTAN MOBİLYA FUARI 2011 - BELGRAD (14-20 KASIM 2011) 

Balkanların en büyük mobilya ve yan sanayii fuarı olan Sırbistan Mobilya Fuarı'nda ürünlerimizi sergiledik. Bu sene 49. su düzenlenen fuarda ahşap ve mobilya konusunda başarısı kanıtlanmış ürünlerimizin yanısıra yeni ürün kategorimiz olan Esnek Zımparalama Sistemleri ile de büyük ilgi topladık


 

 

 

INTERMOBINTERMOB 2011 - İSTANBUL (15-19 Ekim2011)

 Türkiye'nin mobilya ve ahşap sanayiine hitap eden en kapsamlı fuarı olan INTERMOB 2011'de yer aldık. Özellikle yeni ürün gamımız olan Esnek Zımparalama Sistemleri ile büyük ilgi topladığımız fuarda yurtiçi ve yurtdışından birçok müşterimizle ve sektörün önde gelenleri ile biraraya gelme fırsatı bulduk. 

 

 

 

 

 

aluexpoALUEXPO 2011 (13-16 EKİM 2011)

İstanbul'da iki yılda bir düzenlenen ve aluminyum sektörü üzerine ihtisaslaşmış tek fuar olan ALUEXPO 2011'de yurtiçi ve yurtdışından ziyaretçilerle buluşarak sektöre hitap eden tüm ürünlerimizi sergileme fırsatı bulduk.

.   

 

 

PROJECT LEBANON 2011 (31 Mayıs-3 Haziran 2011) 

EGELİ, Ortadoğu'nun en büyük inşaat - yapı malzemeleri fuarında Lübnan'daki yeni bayisi ile birlikte yer aldı.

31 Mayıs - 3 Haziran 2011 tarihleri arasında BIEL - BEYRUT'ta gerçekleştirilen fuarda ürünlerimizi Lübnan'daki yeni bayimiz MOTICO firmasının standında sergileme şansı bulduk.

Fuar hakkında daha detaylı bilgi için: http://www.projectlebanon.com/

 

 

EGELİ POLİSAJ, WIN 2010’da. (3-6 Şubat 2011) 

 Turkiye'de düzenlenen en büyük ve en kapsamlı teknoloji fuarlarından olan WIN (World of Industry)'nin 1. fazı dahilinde düzenlenen Surface Treatment'11 fuarına katıldık. Üretim alanında en son teknolojik gelişmelerin sergilendiği fuarda biz de yüzey işleme konusunda üreticilere en iyi çözümleri sağlayan aşındırıcı ve zımparalarımızı sergileme olanağı bulduk.

 

 

EGELİ POLİSAJ, TATEF 2010’da. (12-17 Ekim 2010) 

İstanbul'da 13.sü düzenlenen TATEF Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri Fuarı'nda, başta paslanmaz çelik ve aluminyum olmak üzere tüm metal yüzeylerin mükemmelliği için en yüksek kalitede üretilen aşındırıcı ve parlatıcı ürünlerimizi sergiledik. Yurtiçi ve yurtdışından önemli sayıda ziyaretçiyle buluşma imkanını yakaladığımız bu fuar ile, yeni ürünlerimizi de ziyaretçilerin beğenisine sunduk.

 

 

 

 

 

 

EGELİ POLİSAJ, EuroBLECH 2010’da. (26-30 Ekim 2010) 

Almanya’nın Hanover şehrinde 21.si düzenlenen  EuroBLECH International Sheet Metal Working Technology Fuarı’nda, metal yüzey işleme, polisj, aşındırma ve satinaj ürünlerimizi sergiledik.

Hanover Fuar Alanı’nda düzenlenen fuarda ziyaretçilerimize yüksek kaliteli yüzey işleme ürülerimizi tanıtma fırsatını bulduk.

EuroBLECH hakkında daha detaylı bilgi için: www.euroblech.com

Fuar firma profilimizi incelemek için: http://www.euroblech.com/english/exhibitor-profile/?exhibitor=281

 


EGELİ POLİSAJ Brezilya 1. TÜRK İHRAÇ ÜRÜNLERİ SERGİSİ’nde (26-29 Mayıs 2010)

Brezilya ile gelişen ticari ilişkilerimize paralel olarak İTO’nun Brezilya’nın Sao Paolo kentinde düzenlediği 1. Türk İhraç Ürünleri Sergisi’nde Türkiye’nin önde gelen ihracatçı firmaları ile birlikte yer aldık. Latin Amerika pazarının en önemli duraklarından olan Brezilya’lı firmalar ile başarılı ilişkilere imza attık.

 


EGELİ POLİSAJ, KÖLN INTERNATIONALE EISENWARENMESSE 2010’da. (28 Şubat – 3 Mart 2010)

Dünyanın en büyük hırdavat fuarlarından olan ve 2 senede bir gerçekleştirilen Köln Uluslarası Hırdavat Fuarı’nda artık Avrupa pazarında da rekabet seviyesine erişen ürünlerimizi sergiledik. Avrupa’nın her ülkesinden, özellikle hırdavat satıcılarının ziyaret gerçekleştirdiği fuarda Jumbo Elyaf ve Kombi Mop’larımızla büyük ilgi çektik.


 

 

 

EGELİ POLİSAJ 8.Uluslararası Metal İşleme,Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri Fuarı’nda (3-6 Aralık 2009)

İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen Türkiye’deki sayılı Metal İşleme fuarlarından olan 3T 2009’da sektöre yönelik ürünlerimizi sergiledik.EGELİ POLİSAJ Suriye - 56. Uluslararası Şam Fuarı'nda. (14-22 Temmuz 2009 - Şam / SURİYE)

Şam'da 56. sı düzenlenen Şam Uluslararası Fuarı'nda milli katılımı organize eden İGEME eşliğinde yer aldık.

Suriye ile geçmişten gelen sosyal ve kültürel ilişkilerimizin yanısıra gittikçe artan ticari ilişkilerimizi değerlendirmek amacıyla katıldığımız fuarda hem halihazırda varolan Suriyeli müşterilerimizle hem de yeni müşterilerle buluşma fırsatını bulduk. 

 


EGELİ POLİSAJ. İran - MEDEX Fuarı'nda (17-20 Şubat - Tahran / İRAN)

Geçtiğimiz yıllarda Ev ve Ofis Mobilyaları Fuarı HOFEXdahilinde gerçekleştirilen MEDEX, 2009 yılında artan talep ve ihtisaslaşma sebebiyle 7. senesinde ayrı bir fuar olarak düzenlenmiştir. Bu fuarda, İran'da yaygın olan ahşap endüstrisindeki çeşitli firmalara, özellikle de sunta / MDF üreticilerine zımpara ürünlerimizi tanıtarak, İran Pazarı'nda varolan payımızı genişletmeyi amaçladık. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Copyright © 2010 Egeli Polisaj Web Dizayn